Book of Ra Deluxe

Book of ra Deluxe pavisam noteikti ir spēle, kas ierakstījusi savu vārdu vēsturē kā viena no populārākajām slotu spēlēm pasaulē. Ņemot vērā to, ka spēles pirmā versija guva ļoti lielus panākumus, saprotams, ka radās nepieciešamība pēc spēles turpinājuma.

Un šeit seko neticamais – parasti filmu un spēļu nākamās versijas ir visai nebaudāmas un nes mazākus panākumus un rezultātā arī ienākumus, bet Book of Ra Deluxe ir izņēmums, jo spēlei ir milzīgi panākumi un tie turpina tikai augt un augt. Spēle ir pieejama visiem interesentiem gan spēļu zālēs un kazino, gan interneta vidē, turklāt, vienmēr ir iespēja to spēlēt gan izmantojot īstu, gan spēļu naudu. Noteikti, ka vienu no galvenajiem iemesliem tam, kādēļ Book of Ra Deluxe ir tik veiksmīga spēle, var minēt faktu, ka spēlētāji gandrīz vienmēr laimē. Tam nav jābūt džekpotam, kas ir vairāki tūkstoši eiro, bet arī citi laimesti ir gana iespaidīgi un pieminēšanas vērti.

 

Par spēli.

Šī ir piecu ruļļu un desmit izmaksas līniju spēle ar aizraujošiem un neticamiem spēles pavērsieniem, piemēram, bonusa spēli, kurā jāuzmin kārts krāsa. Bonusa spēle tiek piedāvāta katru reizi,  kad tiek gūts laimests kādā izmaksas līnijā un tā ir lieliska iespēja laimestu reizināt vairākas reizes, taču ir kāds bet… Ja netiek uzminēta pareizā kārts krāsa, laimests netiek ieskaitīts, tādēļ iesakām neaizrauties un pēc dažiem veiksmīgiem minējumiem, saņemt laimestu un turpināt griezt spēles ruļļus.

Arī brīvo griezienu režīms ir fantastiska iespēja spēles likmi daudzkāršot vairākas reizes, turklāt, ja brīvo griezienu režīma laikā iegūsiet simbolus, kas atkal atver jaunu brīvo griezienu režīmu, tie summēsies kopā. Arī brīvo griezienu laikā ir iespējams spēlēt bonusa spēli. Ja tā beigsies ar zaudējumu, nevajag skumt, jo brīvo griezienu režīmu tas neietekmē un griezienu skaits netiek zaudēts.

 

Tātad nedaudz par pašu spēli. Tā ir aizraujoša spēle, kurā tiek apspēlēta Senās Ēģiptes tematika un mistiskā Dieva Ra simbols un grāmatas simbols ir vērtīgākie spēles simboli, kas var atvērt arī augstāk minēto brīvo griezienu režīmu. Arī citi spēles simboli ar lielāku vai mazāku vērtību ir ievērības cienīgi un spēles grafika un skaņas vienmēr spēlē lielu lomu panākumu gūšanā, jo tās ir divas pirmās lietas, ko parasti spēlētāji ievēro vēl pirms spēles sākuma.

 

Comments are closed.