Mājaslapa ir kā drēbes, kuras jūs nēsājiet ikdienā

Mājaslapu vajag regulāri atjaunot. Tām, tāpat kā drēbēm jūsu skapī, ir nepieciešams atjaunoties ik pēc brīža. Atcerieties, kad melnās un pelēkās tehnoloģiju mājaslapu, uz kurām mēs visi dusmojamies? Vai “flash” balstītas vietnes? Ak, kā lietas mainās.

Pat kaut kas tik vienkāršs kā 12 pikseļu fontu lielums ir aizgājis atpūsties. Tagad daudziem mūsu dizainparaugiem ir vismaz 15 pikseļu fontu lielums. Kāpēc? Monitori ir mainījušies, parādijās mobilās ierīces un pieauga interneta lietotāju vidējais vecums.

Dzīve attīstās, un jūsu mājaslapai ir jāattīstās kopā ar to.

Jūsu apģērbs mainās kopā ar jums. Tā kā jūsu bizness mainās, jūsu mājaslapa arī mainīsies. Produkti vai pakalpojumi mainās, jūsu logotips iegūst atjauninājumu vai jūs beidzot izlemjat, ka sociālie mediji ir izdzīvošanas atslēga.

Visam ir laiks un vieta. Un praktiski nekas nevar palikt ļoti ilgi.

Kas ir iekšā jūsu skapiī? Padomāsim par drēbēm, kas ir jūsu skapī mājās. Padomājiet par vienu konkrētu apģērbu, ko esat turējuši ļoti ilgu laiku, un domājiet, ka to labāk būtu nodedzināt un vairāk to neredzētu. Mums katram ir tāda lieta, neapšaubāmi.

Tagad padumāsim par jūsu mājaslapu? Kas tur izceļas, ko vajadzētu jau ņemt nost dažus mēnešus atpakaļ? Un svarīgāks jautājums, kāpēc tas joprojām pastāv?

Dzīvē jūs varat redzēt cilvēku reakciju uz šausmīgu apģērbu, bet internetā jūsu apmeklētāji apmeklē un apmeklē jūsu mājaslapu, un jūs nekad nezināsiet, ko viņi par to padomāja. Vēl sliktāk ir tas, ka jūs, iespējams, nezināsiet, ka dejošais gif no 1995. gada ir tas, kas viņiem liekas nepieņemami.

Kādā brīvajā laikā apmeklējiet savu mājaslapu un uzlabojiet to atbilstoši jaunām tendencijām. Izveidojiet sarakstu ar visu, kas nav nepieciešams un kas trūkst.

Mājaslapas ir personiskas.

Visas mājaslapas ir ļoti atšķirīgas, tieši tāpat kā drēbes. Katram cilvēkam ir savs individuālais stils, kas varētu pilnīgi nesakrist ar citu cilvēku viedokļiem un uzskatu. Es varētu atnākt ar savu perfektu WordPress tēmu Annai, bet tas viss nepatiks Pēterim. Triks ir uzzināt jūsu stilu un pārliecināties, vai jūsu mājaslapas stils ir jūsu attēls tiešsaistē.